stoły drewniane na zamówienie

Nowy dom znajomych – drewniane blaty

Moi znajomi jakiś czas temu wybudowali sobie piękny dom. Co prawda ta cała budowa trwała trochę czasu. I w tym czasie mieszkali cały czas u teściów. No nie było to idealne rozwiązanie. Jednak budując dom i płacąc cały czas za wynajmowane mieszkanie nie mogliby sobie na wiele pozwolić.

Znajomi mają piękne drewniane stoły

stoły drewniane na zamówienieKupili najpierw działkę pod Warszawą i w momencie gdy dostali kredyt na budowę domu znaleźli dosyć szybko firmę budowlaną, która podjęła się wybudowania domu. Gdy pojechałam pierwszy raz zobaczyć ich dom to naprawdę nie widziałam czego mam się spodziewać bo moi znajomi to są naprawdę wyróżniający się ludzie. Byłam po prostu ciekawa w jaki sposób urządzili swój dom. Była ciekawa tego czy będą to jakieś może nowoczesne rozwiązania. Jednak gdy tam pojechałam okazało się, że wnętrze jest jak najbardziej klasyczne. To znaczy praktycznie wszystko było w drewnie. Bardzo mi się to spodobało i myślę, że tym wnętrzem trafią w gusta praktycznie wszystkich. Zwróciłam uwagę na blaty kuchenne drewniane, które były wykonane z drewna naprawdę bardzo grubego. Były tam także solidnie wykonane stoły drewniane z Warszawy na zamówienie, które były piękne. Sama chciała bym mieć taki stół w swoim mieszkaniu. Na taki piękny stół moim zdaniem nie powinno się kłaść nawet obrusa bo sam w sobie bardo ładnie wygląda. Koleżanka powiedziała mi, że znalazła w dobrej cenie usługi stolarskie i że dzięki temu nie przepłacili za te rzeczy. Był tam jednym słowem dobry stolarz, który zajmuje się tym od naprawdę wielu lat. Co prawda musieli trochę poczekać na to aż te wszystkie drewniane elementy zostaną dla nich zrobione.

Jednak jak mówi koleżanka było warto. Ja też tak zresztą uważam. Widać od razu, że nie są to elementy, które kupili w jakimś salonie meblowym. Po prostu widać, że jest to wszystko ręczna robota stolarza.