Odżywiaj się zdrowo dzięki wspaniałej wyciskarce do soku!

 

Wakacje były tuż tuż, a moja figura wciąż zimowa. Stwierdziłam, że to ostatni dzwonek, by wziąć się za siebie i zgubić chociaż parę kilogramów, nim na dobre nadejdzie sezon zimowy. Wdrożyłam do swojego życia nieco więcej ruchu, jednak niestety… okazało się, że ćwiczenia to jedna trzecia całego sukcesu.

Żyj zdrowo!

wyciskarki do soku huromWiele osób myśli podobnie, jak ja. Żyją oni w przekonaniu, że siłownia dwa razy w tygodniu skutecznie pozwoli im zrzucić zbędne kilogramy. Niestety. Ćwiczenia to jedynie dwadzieścia procent całego etapu odchudzania. Pomagają one obniżyć wagę, dzięki nim nasza skóra nie traci swojej jędrności, oraz oczywiście poprawia się nasze samopoczucie, jak i ogółem kondycja. To jednak dieta jest kluczem do sukcesu. Dieta zdrowa, zbilansowana, bogata w niezbędne mikroelementy. Istnieje jednak jeszcze jeden, bardzo istotny haczyk. Wiadomym jest, że na zdrowiej diecie unikamy wszelkich możliwych słodzonych napojów. Niestety, bardzo duże grono osób uważa, że można zastąpić gazowane i słodzone napoje sokami z półek sklepowych. To błąd. W dodatku bardzo poważny błąd. Przeważnie wszystkie soki, jakie znajdziemy w sklepach posiadają w sobie ogromne ilości cukrów i konserwantów i w żaden sposób nie sprzyjają naszej diecie. Na szczęście zdrowe i pożywne soki możemy robić sobie sami, dzięki wyciskarkom do soku. Wyciskarki do soku hurom zdadzą tutaj idealnie egzamin. Dzięki mniejszym obrotom, zyskujemy lepiej wyciśnięty sok bogatszy w większą ilość składników odżywczych, które są niszczone w przypadku wyciskarek do soku o wyższych obrotach.

Dodatkową zaletą jest to, że decydując się na zakup wyciskarki do soku hurom otrzymujemy dodatkowo książkę z przepisami na soki w której możemy znaleźć mnóstwo inspiracji, szczególnie w przypadku, kiedy dopiero wdrażamy się w temat.