Organizuję konferencję w hotelu w Żninie

 

Jestem cenionym biznesmenem i zawsze podejmuję trafne inwestycje. Obecnie jestem w trakcie negocjacji dotyczących poważnego projektu. Zdecydowałem, że zorganizuję konferencję dla wszystkich kontrahentów, z którymi będę współpracował.

Kontrahentom spodobał się hotel znajdujący się w Żninie

hotel znajdujący się w ŻninieSpotkania biznesowe najlepiej organizować poza firmą. Każdy wtedy czuje się swobodnie i atmosfera jest o wiele przyjaźniejsza. Nie ma takiego napięcia i spotkanie jest bardziej przyjazne niż służbowe. Najlepszym miejscem na zorganizowanie takiej konferencji jest hotel znajdujący się w Żninie, w którym często wynajmuję sale. Jest to idealnie położone miejsce a wnętrze hotelu zachowuje piękny nowoczesny styl. Wszyscy moi goście, których zapraszałem do tego miejsca byli zachwyceni. Mojej sekretarce zleciłem zarezerwowanie sali w hotelu na dwa dni. Wynająć ma również pokoje i zorganizować bankiet z poczęstunkiem. Ten hotel znajdujący się w Żninie jest najlepszym miejscem w mojej ocenie nie tylko dlatego, że zawsze tam organizuję spotkania, ale dojazd jest wygodny. Od nas z Bydgoszczy jest to rzut beretem. Kiedy moja sekretarka Marysia wszystko zorganizowała to kazałem jej wysłać zaproszenia do wszystkich moich kontrahentów, których zaprosiłem na tę konferencję. Każde zaproszenie podpisuję osobiście. Wszyscy potwierdzili przybycie w ciągu dwóch dni. Na miejscu jak dojechaliśmy to wszystko było już przygotowane. Właściciel hotelu jak zwykle zadbał o wszystko dla gości. Wszyscy byli zachwyceni tym miejscem.

Konferencja się udała i z inwestycją ruszamy lada moment. Przeliczyliśmy zyski i każdy dobrze na tym wyjdzie. Właściciel hotelu na zakończenie dał podarunek dla każdego z gości w postaci pobytu w spa. To był bardzo miły gest z jego strony.