części citroen

Pan w płaszczu i części citroen

Siedzę w branży motoryzacyjnej już od wielu lat i przez ten czas nabyłem pewność, że niektórzy ludzie po prostu nie rozumieją słowa czytanego i pisanego, wiedza po prostu do nich nie dociera żadnym sposobem.

Części citroen można u mnie kupić

części citroenProwadzę sklep, w którym można nabyć różnego rodzaju części samochodowe w tym polecane części do citroena, zarówno nowe, świeżo od producenta, jak i używane. Interes idzie jak złoto, bo w okolicy nie ma innych przedsiębiorstw tego rodzaju, a z mechanikami mam dobre układy handlowe. Klient to dziwne stworzenie, występujące we wielu odmianach. Przychodzą do mnie osoby, które nie mają zielonego pojęcia o motoryzacji i są wyraźnie zagubione w świecie części, są też tacy ludzie, którzy również nie mają zielonego pojęcie na temat samochodów, ale starają się udawać specjalistów w tej dziedzinie. Z takimi sprawa jest ciężka, bo nie sposób wytłumaczyć im, że ten citroen bez wizyty u porządnego mechanika nie pojedzie. Najgorzej jest jednak z osobami, które po prostu uparły się na coś i nie ma opcji, żeby przemówić im do rozsądku. Będą się wykłócać w nieskończoność. Najczęściej są to ludzie w podeszłym wieku. Ostatnio przyszedł do mnie jeden starszy mężczyzna ubrany w długi, czarny płaszcz, chociaż było już ciepło. Podpierał się laseczka z gałką wyrzeźbioną na kształt głowy słonia.

Chciał nabyć części do samochodu marki renault i kropka, nie interesowało go wcale, że nie mam nic takiego na stanie. Tłumaczyłem mu pół godziny, że mój sklep nie oferuje części do samochodów francuskich, jedynie mogę sprowadzić coś do peugeot.