Piękna stara komoda w stylu art deco

Z zawodu jestem architektem i projektantką wnętrz. Bardzo lubię pracę z ludźmi. Ich innowatorskie pomysły są dla mnie prawdziwym natchnieniem i źródłem inspiracji. W remontach i aranżacjach najbardziej lubię moment w którym z nudnego pomieszczenia wyłania się interesujące wnętrze.

Meble w stylu art deco

komoda art decoAktualnie pracuje nad kilkoma projektami. Jeden z projektów jest dla mnie szczególnie ważny, gdyż owocować może dalszą współpracą. Klientka bardzo lubi antyczne meble i swój salon chciałaby wypełnić właśnie takimi meblami. Meblowe antyki to unikatowe, niepowtarzalne i oryginalne w swojej formie meble. Zakup takich mebli gwarantuje że nikt z naszych znajomych podobnych mieć nie będzie. Klientka w swoim domu miała wiele elementów wskazujących na to że uwielbia styl art deco. Przy pierwszej wizycie mogłam już określić jakie projekty będą się podobać klientowi. Po spotkaniu musiałam zacząć szukać odpowiednich starych mebli. Gdy szukam antyków posiłkuje się sklepami internetowymi. Znaleźć tam można wiele ciekawych i oryginalnych egzemplarzy. Po kilku godzinach poszukiwań znalazłam piękną komodę. Komoda art deco idealnie pasowała do projektu, który właśnie opracowywałam dla swojej klientki. Mebel był po kompleksowej renowacji wyglądał praktycznie jak nowy. Wykonany z drewna fornirowanego, posiadał charakterystyczne dla stylu art deco cechy czyli między innymi geometryczną formę. Po konsultacji telefonicznej z klientką zakupiłam komodę. Teraz gdy mój projekt remontu oraz aranżacji salonu był gotowy mogłam zacząć działać. Miałam nadzieję że efekt końcowy oraz zakupione stare antyczne meble przypadną do gustu domownikom. Komoda w stylu art deco dopełniła całą aranżacje. Dzięki swojej funkcjonalności nie była tylko meblem ozdobnym.

Klientka była bardzo zadowolona z efektu końcowego. Aranżacja wnętrza również przypadła jej do gustu. Komoda przypadła jej do gustu i postanowiła wyremontować jeszcze kuchnię oraz jadalnię. Dzięki starym meblom nasze wnętrza nabierają szyku i elegancji.