Piękne i stylowe zaproszenie na ślub

Wybierając zaproszenie na ślub i wesele, trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników. Powinno ono odzwierciedlać osobowość pary młodej. Nie warto sugerować się modnymi kolorami, ale wybierać barwy, które wam przypadną do gustu. Powiadomienia dla gości powinny nawiązywać do motywu przewodniego wesela i dekoracji kościoła. Ważne jest zachowanie spójności kolorystycznej.

Jakie zaproszenie na ślub wybrać ?

piękne zaproszenia na ślubInformacje powinny być przedstawione w przejrzysty sposób. Należy pamiętać o umiarze, jeśli chodzi o grafikę. Warto postawić na tradycyjną czcionkę na ciekawym tle. Powinny znajdować się informacje takie jak: data, miejsce ślubu, kontakt do pary młodej. Zanim projekt trafi do druku, warto się kilka razy z mu przyjrzeć i dać zapoznać się z nim innej osobie, czy nie pojawiały się jakieś błędy. Korekty mogą spowodować wycofanie całego nakładu, a co za tym idzie dodatkowe koszty. Mamy do wyboru wiele gotowych zaproszeń. Jednak możemy stworzyć piękne zaproszenia na ślub według własnego projektu. Cena zależy od projektu, rodzaju papieru, ilości. Decydując się na indywidualny projekt, musimy zacząć szukać drukarni i grafika nawet rok przed ślubem. Wiele młodych par decyduje się powiadomienie o ślubie wysłać pocztą. Wpływ na to ma najczęściej lokalizacja. Eleganckim sposobem jest własnoręczne przekazanie zaproszeń, jednak trzeba przeznaczyć na to odpowiednią ilość czasu. Trzeba je dostarczyć minimum 2 miesiące przed datą uroczystości.

Winietki na stołach na przyjęciu weselnym powinny mieć jaki sam styl jak zaproszenia. Na pewno oryginalny styl wesela i elementów z nim związanych pozostanie na długo w pamięci gości. Jest to najważniejszy dzień w życiu, dlatego warto zwrócić uwagę na każdy szczegół. Jeśli nie mamy zbyt dużo czasu, możemy skorzystać z usług wedding plannera.