Pióro na prezent dla doktoranta

Mój bliski przyjaciel za miesiąc kończy studia doktoranckie w związku z tym chciałabym mu ofiarować prezent, który będzie praktyczny, a zarazem spełni funkcję pamiątki. Najtrafniejszy byłby prezent z możliwością wykonania graweru plus dodatkowa możliwość życzeń na przykład na opakowaniu. Na różnych forach zauważyłam, że najczęściej w prezencie dawane są długopisy i pióra, które rzeczywiście są bardzo praktyczne.

Parker, czyli trwały i elegancki upominek

pióro parkerPostanowiłam rozejrzeć się za produktami piśmienniczymi, które charakteryzują się jakością oraz eleganckim wykończeniem. Moje szczególne zainteresowanie wzbudziło pióro parker, które ma bardzo dobre opinie. Wiadomo, że firma parker ma bardzo duży wybór modeli, ale ich produkty cieszą się renomą, a poza tym dobrze wyglądają. Dodatkowym atutem jest również możliwość wykonania graweru oraz na blaszce w środku opakowania można również dodać indywidualną dedykację. Powiem szczerze, że przeglądanie ofert w internecie sprawiło mi bardzo dużą przyjemność. Pióro parker wpisane w wyszukiwarkę skutkuje pokazaniem wielu, pięknych wyników. Kolory i modele są tak różne, że każdy znajdzie coś dla siebie. Byłam również bardzo miło zaskoczona pod względem ceny. Myślałam, że taki zakup wiąże się z wysokimi kosztami, ale okazuje się, że ceny nie są wcale wygórowane, a dostosowane do jakości. Nie płaci się za samą markę jak to często jest w przypadku produktów innych producentów. Po dość długim czasie przeglądania znalazłam model, który mam nadzieję spodoba się mojemu przyjacielowi. 

Jestem pozytywnie zaskoczona również samym zamówieniem. Obsługa jest bardzo sprawna. W mojej dedykacji przez przypadek wkradł się błąd i został on ze mną skonsultowany czy tak na pewno ma być. Warto kupić pióro parker. Upominek świetnie się prezentuje i na pewno sprawi dużą przyjemność obdarowanej osobie.