Pojazd dziecięcy na akumulator

Chyba każde dziecko lubi jeździć samochodem i bardzo chętnie by siadło kierowcy na kolanach. Bujane zabawki, czy autka na żetony, to nie to samo co prawdziwy pojazd, którym mogą jeździć. Na szczęście w sprzedaży znajdziemy samochodziki stworzone dla dzieci.

Charakterystyka aut na akumulator

auta na akumulator dla dzieciZdalne zabawki już od wielu lat są bardzo popularne, ponieważ dostarczają znacznie więcej bodźców niż klasyczne misie, rowerki, czy piłki. Jeżeli nasz maluch jest fanem motoryzacji, to auta na akumulator dla dzieci będą dla niego świetną zabawką. Autkiem można samodzielnie kierować, ponieważ posiada elektryczny napęd. Prędkość jaką rozwija nie jest wielka, bo to zaledwie dziesięć kilometrów na godzinę, ale żeby jazda była bezpieczna, to maluch jest w środku zapięty pasami. Dzieci bardzo chętnie jeżdżą takimi pojazdami w trakcie spacerów z rodzicami, bo to nowy sposób na poznawanie otoczenia. Maluch czuje się w pojeździe jak prawdziwy kierowca, więc z pewnością pęka z dumy kiedy mija inne maluchy. Taki samochodzik na sto procent będzie wzbudzał zainteresowanie nie tylko wśród dzieci, ale też ich rodziców. Modele na akumulator wyglądają niemalże identycznie jak prawdziwe auta, które można spotkać na ulicy. Mają one klakson w kierownicy, światła przednie i tylne, a nawet boczne lusterka. W środku są dwa wygodne fotele dla kierowcy i pasażera, więc jednocześnie może nim jeździć dwójka dzieci w wieku od około trzech do nawet pięciu lat. W razie konieczności, rodzic może zdalnie sterować samochodem.

Ceny samochodów na akumulator są znacznie wyższe niż zwykłe modele w dużo mniejszym rozmiarze. Najtańsze modele aut elektrycznych kosztują około pięćset złotych, a najdroższe mogą kosztować nawet ponad tysiąc złotych. Znaleźć je można w sklepach zabawkowych.