Polecane przenośne aparaty do fizykoterapii

 

Mój mąż od kilkunastu lat pracuje jako fizjoterapeuta. Pracę rozpoczynał w szpitalu, później przeniósł się do prywatnej kliniki rehabilitacyjnej. Niedawno postanowił pójść na swoje. Planuje otworzyć swoją firmę oferującą zabiegi rehabilitacyjne. Chce również jeździć do domów pacjentów, by jak najlepiej przysłużyć się ich powrotowi do zdrowia.

Rehabilitantom przydają się przenośne aparaty do fizykoterapii

przenośny aparat do fizykoterapiiDogadał się już z kierownikiem pobliskiej przychodni w celu wynajmu dużego gabinetu. Był w sprawdzonej hurtowni sprzętu rehabilitacyjnego i zamówił tam wszelkie potrzebne mu do pracy urządzenia. Przenośny aparat do fizykoterapii też zakupił. Jest niewielkich rozmiarów i bez problemu zmieści się w torbie czy plecaku. Mąż kupił też do niego dedykowaną torbę. Będzie miał możliwość zabierać go do pacjentów, tak jak planował. Koszt takiego urządzenia nie jest mały, ale jego możliwości to w pełni wynagradzają. Model kupiony przez mojego męża dawał możliwość  wykonywania zabiegów elektroterapii, jonoforezy, laseroterapii i zabiegów z użyciem ultradźwięków. Miał do dyspozycji wiele typów prądów i pamięć zabiegową. Był łatwy w obsłudze. Wszystkie ustawienia są wyświetlane na ekranie ciekłokrystalicznym. Aparat umożliwiał również terapie dwóch pacjentów jednocześnie. Efekty terapii tym urządzeniem są odczuwalne bardzo szybko. Mąż pracował na takim urządzeniu w klinice i marzył, żeby było również w jego prywatnym gabinecie.

Mąż wynajął już gabinet dla siebie w przychodni niedaleko naszego domu. Dyrektor zaproponował korzystną cenę. Właśnie kończymy kompletowanie sprzętu potrzebnego mu do pracy. Wcześniej zajmował się głownie rehabilitacją narządów ruchu. Podczas swojej kariery uczestniczył w wielu szkoleniach i jest dobrym specjalistą.