Poszukiwania taniego parkingu blisko Balic

Moi rodzice mieszkają w Anglii już od wielu, wielu lat. Kiedyś tam z nimi mieszkałem, jednak wróciłem do Polski i to w ojczyźnie założyłem rodzinę. Często rodzice proszą, bym odwiedził ich z żoną i dziećmi, ale jakoś rzadko kiedy jesteśmy w stanie zebrać się w taką podróż. Zresztą z dziećmi to nie jest tak łatwo zorganizować to wszystko. W końcu jednak wszystko wskazywało na to, że w końcu wybierzemy się do Wielkiej Brytanii.

Lotnisko Balice – tanie parkingi

tani parking baliceZadzwoniłem do mamy przekazać wiadomość, że za miesiąc będziemy się do nich jednak wybierać, mimo że już wcześniej mówiłem jej, że raczej nie ma co na to liczyć. Ostatecznie jednak uzgodniłem z żoną, że polecimy i będziemy mieć już tę podróż z głowy. Szukając najtańszych biletów wybór padł ostatecznie na krakowskie lotnisko Balice. Nigdy stamtąd nie leciałem, ale szukaliśmy jak najtańszego połączenia, bo pierwszy raz lecieliśmy w tak dużą grupę, czyli razem z dwójką dzieci. Mieliśmy do tego portu lotniczego całkiem spory kawałek i zastanawialiśmy się, w jaki sposób się tam dostaniemy. Żeby wybrać się własnym samochodem potrzebny był tam jakiś tani parking Balice na szczęście miały dostęp właśnie do takich punktów parkingowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Kiedy zbliżał się termin wylotu, to zadzwoniłem do jednego takiego parkingu i dowiedziałem się, czy będę mógł tam zostawić auto w podanym terminie i czy na pewno będę mógł się nie martwić o swój samochód.

Okazało się, że nie będzie najmniejszego nawet problemu z zaparkowaniem tam i pozostawieniem samochodu na tydzień. Zapewniono mnie, że nigdy do tej pory nie mieli żadnych przykrych incydentów, a swoje usługi już proponują dosyć długo. Fajnie więc, że ostatnia niewiadoma naszej podróży została już na dobre ustalona.