Prawo jazdy dla kolekcjonerów

Uwielbiam różnego rodzaju zabawne gadżety. Posiadam sporą kolekcję różnych śmiesznych akcesoriów, które mają za zadanie bawić, zaskakiwać oraz być swojego rodzaju pamiątkami. Dlatego własnie, gdy poznałam rożnego rodzaju dokumenty kolekcjonerskie, byłam zachwycona. Nie tylko można zawrzeć na nich dowolne dane, ale również nanieść ciekawe zdjęcia.

Kolekcjonerskie prawo jazdy doskonałą pamiątką

prawko kolekcjonerskieMuszę przyznać, że moje zabawne gadżety są przede wszystkim ciekawymi pamiątkami ważnych wydarzeń. Dlatego właśnie, gdy poznałam przedmiot jakim jest prawko kolekcjonerskie, zdecydowałam że będę wyrabiać takie za każdym razem, gdy wymienię samochód. Jestem miłośniczką motoryzacji, w związku z tym dzięki temu będę mogła wspominać swoje kolejne projekty. Prawo jazdy jest wierną kopią prawdziwego, jeżeli chodzi o wzór. Jako zdjęcie zawsze dodawałam siebie, znajdującą się w określonym aucie. Prawo jazdy uprawniało mnie tylko i wyłącznie do prowadzenia tego jednego, konkretnego pojazdu. Uznałam to za bardzo zabawne. Zdjęcia naniesione na kolekcjonerski dokument są bardzo dobrej jakości, nie ma problemów, żeby rozpoznać na nich twarz, oraz inne precyzyjne elementy. Dodatkowo można podać na nich dowolne dane, w zależności od potrzeb oraz upodobań. Dokument kolekcjonerski tego typu nie jest zbyt drogi, w związku z czym moim zdaniem sprawdza się zdecydowanie lepiej, niż klasyczny album ze zdjęciami.

Decydując się na zakup prawa jazdy dla kolekcjonerów, wiedziałam że będzie to doskonała pamiątka. Muszę przyznać, że jestem zachwycona jakością tej imitacji dokumentu. Patrząc na wzór jest on wierną kopią oryginału, posiada ono jednak stosowną adnotację, że jest to egzemplarz kolekcjonerski. Ponieważ nie jest to przedmiot drogi, mogę pozwolić sobie na posiadanie nawet sporej kolekcji.