Przytulny pokój dzięki roletom

Kiedy przeprowadziliśmy się z rodzicami do nowego mieszkania w bloku szybko spostrzegłam, że mieszkanie na parterze ma swoje plusy i minusy. Jednym z takich minusów jest fakt, że z ulicy praktycznie widać cały pokój o ile nie zadbamy odpowiednio o swoją prywatność.

Sklep z modnymi roletami

rolety okienne grudziądzPrzez całe życie mieszkałam na dziesiątym piętrze na przedmieściach dlatego nie musiałam się martwić o swoją prywatność i w oknach pokoju miałam jedynie zawieszone firanki to w zasadzie z przyczyn bardziej estetycznych niż praktycznych. Rodzice jednak chcieli przeprowadzić się bliżej miasta i znaleźli całkiem fajne mieszkanko na parterze. Wtedy też pewnego wieczoru wracając do domu zauważyłam, że nie zgasiłam światła w pokoju i co więcej – widać było dosłownie wszystko. Dlatego też zaczęłam szukać jakiegoś rozwiązania. Nie chciałam za dnia ograniczać dopływu światła do mojego pokoju dlatego tradycyjne żaluzje nie wchodziły w grę zwłaszcza, że mam lekkie uczulenie na kurz, a jak wiadomo ten lubi się na żaluzjach zbierać. Zdecydowałam się koniec końców na rolety okienne Grudziądz okazał się mieć kilka sklepów w których był naprawdę spory wybór pod tym względem. Dzięki temu mogłam dopasować rolety tak, aby idealnie wpasowały się w wystrój mojego pokoju. W dodatku w sklepie znalazłam rolety na dzień i na noc, czyli takie, które nie ograniczają tak bardzo światła, a mimo wszystko zapewniają poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa.

Rolety zakupione przeze mnie okazały się tez banalne w montowaniu, ale za to stabilne i naprawdę świetnej jakości. Czytałam, że niektóre rolety mają problem ze spadaniem jednak u siebie nigdy nie zauważyłam tego problemu i rolety doskonale trzymają się na obu oknach. To, co jednak spodobało mi się najbardziej to ciepła, kolorowa poświata w pokoju, kiedy słońce naprawdę mocno świeci.