Rower miejski firmy Romet

Jeśli nie jeździmy wyczynowo na długich dystansach, za to lubimy krótkie trasy to polecane dla takich osób są rowery miejskie. Wygodna pozycja siedzenia sprawia, że panie szczególnie polubiły właśnie rowery miejskie. Niektóre z takich rowerów mają bagażnik tylny oraz koszyczek z przodu. Zatem rower sprawdzi się również na drobne zakupy oraz podczas codziennych podróży do pracy.

Wygodne rowery miejskie firmy Romet

Romet Moderne 3Zwolenników marki Romet stale przybywa. Zarówno wśród osób użytkujących rowery trekkingowe, MTB, Cross jak i miejskich. Te ostatnie polecane są dla pań i dziewczynek. Kobiety użytkujące miejskie rowery lubią wygodną pozycję dość wyprostowaną oraz oczywiście piękne kobiece kolory. Rower Romet Moderne 3 można zakupić w dwóch pastelowych kolorach. Występuje on w jasno błękitnym  oraz zielonkawym kolorze. Tak jak inne rowery przeznaczony jest do jazdy po mieście, na zakupy bądź niedaleką przejażdżkę po parku. Posiada trzy przerzutki firmy Shimano, najlepszej jakości hamulec. Kierownica stalowa z gumowymi rączkami ma możliwość regulacji wysokości. Siodełko piankowe obite materiałem jest niezwykle wygodne i miękkie. Dłuższe trasy nie stanowią na nim większego problemu. Dodatkowo pozycja jaką przyjmuje ciało podczas jazdy, czyli proste plecy, sprawiają że jest nam wygodnie i komfortowo. Za taki rower miejski Romet Moderne 3 zapłacimy około 1100- 1400 złotych. Aluminiowa rama tego roweru jest bardzo mocna i wytrzymała więc rower posłuży kilka lat. Zatem inwestycja w zakup naprawdę się opłaci.

Wszystkie rowery miejskie Romet są bardzo polecane przez większość użytkujących kobiet. Dodatkowo atutem jest waga roweru Moderne 3 ponieważ waży tylko 16 kg. Taki lekki rower łatwo się prowadzi a jazda na nim jest czystą przyjemnością. Pieniądze zainwestowane w zakup Romet Modern 3 będą dobrze wydane, a satysfakcja z użytkowania jest gwarantowana.