pożyczki

Rozmowa w firmie pożyczkowej

Niedawno zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy. Mam udać się do firmy udzielającej pożyczek. Bardzo ucieszyłam się gdy dostałam telefon z zaproszeniem bo tak naprawdę to jakieś doświadczenie w branży finansowej już posiadam. Tylko nie wiem czy to doświadczenie mi pomoże czy może też przeszkodzi.

Dawanie pożyczek to obiekt mojej pracy

pożyczkiW tej firmie bowiem są udzielane pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bik a ja nigdy takich nie udzielałam. Oczywiście dowiedziałam się już o tym w jaki sposób jest przyznawana taka pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik i nie do końca wiem czy zrozumiałam te zasady. Jednak mam nadzieję, że jednak jeśli udałoby mi się dostać tą pracę to przeszłabym jakieś szkolenie. W tej firmie udzielane są pożyczki bez bik dla zadłużonych czyli dla osób, które nie mają już dobrej historii kredytowej. Jest tam także nowość na rynku czyli pożyczka dla firm bez bik właśnie. Ja do tej pory miałam do czynienia tylko i wyłącznie z obsługą klienta indywidualnego w banku ale firm jako takich nie obsługiwałam. Byłby to kolejny obszar, z którego na pewno bym musiała przejść jakieś szkolenie. Jednak uważam, że nie mam się co martwić przed czasem. Będzie to co ma być. Uważam, że i tak przygotowałam się bardzo dobrze z produktów do tej rozmowy jak na osobę, które do tej pory nie miała jednak do czynienia z udzielaniem pożyczek bez bik. Na rozmowę muszę ubrać się bardzo elegancko. Najlepiej biała koszula i czarne spodnie lub spódnica. Jeśli będzie chłodno na wierzch założę marynarkę. Bo co jak co, ale w branży finansowej obowiązuje bardzo elegancki i formalny strój.

Pomaluję się także delikatnie i zepnę włosy. Chciałabym po prostu wyglądać bardzo profesjonalnie podczas tej rozmowy. Z rozmową tą wiąże jednak jakieś nadzieję i strój nie może tego popsuć.

Więcej informacji na http://janvest.pl