Serwis nie stwierdził usterek w naszych ekspresach

Pracuję w recepcji w dużej korporacji. nasza firma jest znana i ceniona w mieście. Wielu klientów korzysta z naszych usług. Dzisiaj dostałam zlecenie od szefowej żeby poszukać dobrego serwisu do ekspresów do kawy. W naszej firmie częstujemy naszych klientów najlepsza kawa i wszystkie ekspresy muszą być sprawne.

Poszukuję serwisu do ekspresów

serwis biurowych ekspresów do kawy w WarszawieDo tej pory nie korzystaliśmy z takich usług dlatego nie mam żadnych namiarów na dobry serwis. Będę musiała poświecić trochę czasu, żeby znaleźc kogoś dobrego, ko profesjonalnie wykonuje swoja pracę. Serwis biurowych ekspresów do kawy w Warszawie jest często wyszukiwany na różnych forach co zdążyłam już zauważyć. Postanowiłam poszukać firmy, która ma dobre opinie. Zależy mi na sprawdzonej firmie, która nie skasuje pieniędzy za źle wykonaną pracę. Udało mi się dodzwonić do dwóch firm i warunki współpracy z jedną firma bardzo mi się spodobały. Postanowiłam im zaufać i umówiłam się z nimi jutro na spotkanie w naszej firmie. Fachowcy podjada do nas ze sprzętem i w trakcie swojej wizyty zobaczą wszystkie nasze ekspresy. Jeżeli jakieś ekspresy do kawy będą wymagały naprawy to postarają się ją wykonać na miejscu. jeśli nie będzie takiej możliwości wezmą sprzęt ze sobą i postarają się jak najszybciej nam go oddać. Ponieważ nie znam się na takiej pracy zgodziłam się na takie warunki i mam nadzieję, że będę zadowolona z ich pracy. Okazało się, że wszystkie nasze ekspresy do kawy były sprawne. Wymagały jedynie przeczyszczenia.

Fachowcy potwierdzili, że nasze ekspresy są bardzo dobrej firmy. Docenili fakt, że są zadbane. Wiele firm nie dba o takie sprzęty. Ja zamawiając ekspres staram się kupować dobrej firmy bo wówczas jest pewność, że będą one dłużej służyły oczywiście przy odpowiednim użytkowaniu.