Skąd wziąć stoliki na przyjęcie okolicznościowe?

Jak zorganizować duże przyjęcie jeśli nie posiada się do tego odpowiedniej ilości stołów i krzeseł? Jest to możliwe, bo doskonałym rozwiązaniem mogą być meble rozkładane. Czy trzeba je kupować specjalnie na jedno przyjęcie? Nie trzeba, bo można je wypożyczyć w firmie, która zajmuje się obsługą imprez właśnie w tym zakresie.

Rozkładane stoliki zamawia się na telefon

rozkładany stolik okolicznościowyZorganizowanie dużego przyjęcia planuje się z reguły z odpowiednim wyprzedzeniem. Bez względu na charakter uroczystości i okazję zawsze przygotowuje się przecież odpowiednie menu. Przygotowanie jedzenia można pominąć, jeśli skorzysta się z opcji cateringu. Na przyjęcie trzeba przygotować stoły i krzesła. Tego już się pominąć nie da, bo goście muszą przy czymś siedzieć. Jeśli w domu nie ma odpowiedniej ilości mebli to można zamówić rozkładany stolik okolicznościowy z krzesłami na telefon. Wystarczy jedynie zadzwonić do firmy, która zajmuje się wypożyczaniem mebli na przyjęcia okolicznościowe. Można wypożyczyć jeden lub kilka kompletów takich mebli. Za wypożyczenie jednego stołu z kompletem krzeseł trzeba zapłacić około stu złotych, a to naprawdę niewiele. Biorąc pod uwagę fakt, że meble nam przywiozą w umówionym terminie, a po przyjęciu je od nas odbiorą. Planując przyjęcie w domu warto odpowiednio wcześniej zastanowić się nad liczbą gości oraz liczbą miejsc siedzących przy stole, jaką się w domu dysponuje. Bo meble rozkładane trzeba zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem.

W wielu miastach można bez większych przeszkód zamówić stolik rozkładany wraz z krzesłami. Oferowane są one na wynajem przez firmy, które obsługują zarówno klientów indywidualnych jak i firmy czy instytucje. Trzeba tylko odpowiednio wcześnie zadzwonić i zarezerwować potrzebną do zorganizowania przyjęcia ilość stołów i krzeseł.