restauracja

Spotkanie firmy w dobrej restauracji

Czasem u nas w firmie organizujemy jakieś ważne wydarzenia. Tym razem mieliśmy niezwykle ważne spotkanie z zagranicznymi inwestorami, które na pewno wpłynie na naszą przyszłość. Musiało się udać, więc już z miesiąc wcześniej wynajęliśmy sale konferencyjne w dobrej lokalizacji.

Sprawdzona restauracja w Gdańsku

restauracjaTrójmiasto miało dużo takich miejsc, ale zdecydowaliśmy chyba na najlepsze i był to Gdańsk, bo te sale miały najlepsze opinie. Lepszych nawet nie miała sala weselna, o której też myśleliśmy, bo jak już robić takie zjazdy to z hukiem. No ale w końcu wybraliśmy, i mamy nadzieję, że nie będziemy żałować. To musiało się udać, u nas w firmie był to ostatnio jedyny poruszany temat. Ważne jeszcze było jedzenie, bo przez żołądek do inwestorów. Gdyby byli głodni i niezadowoleni, to moglibyśmy zostać z niczym. Tyle w to włożyliśmy, że katering również musiał być bezbłędny. Nie wiedzieliśmy, co preferują do jedzenia, więc musieliśmy postawić na różne dania do wyboru. Z pomocą przyszła nam dobra restauracja gdańsk, którą mamy już sprawdzoną, i zawsze była w stanie sprostać naszym oczekiwaniom. Więc akurat o jedzenie nie musieliśmy się aż tak martwić. Każdy dostanie to co lubi, bo światowa kuchnia jest niezbędna przy takich spotkaniach. Na szczęście restauracja stanęła na wysokości zadania jak zawsze, i przygotowała nam gotowe już menu na tydzień przed zjazdem inwestorów. Znalazły się w nim naprawdę wykwintne rzeczy, od kawioru, po krewetki i jakieś faszerowane mięsa i zupy. To musiało wypalić, zwłaszcza, że zamówiliśmy też sporo alkoholu.

Po procentach człowiek staje się milszy i bardziej skłonny do zawierania jakichkolwiek umów. Zastanawialiśmy się, jak przebiegnie to spotkanie, bo nigdy nie wiadomo, czy nic nieoczekiwanego nie wystąpi. Jednak byliśmy dobrej myśli, i oby nic złego się nie przydarzyło.