Sprawna flota firmowych samochodów

Muszę przyznać, że problem w przypadku posiadanie jednego samochodu jest ogromny. Dlatego też, gdy okazało się, że moja firma potrzebuje kilku samochodów, wiedziałam że staję przed sporym wyzwaniem technicznym. Nie chciałam przyjmować na siebie tak olbrzymiej odpowiedzialności, jaką jest posiadanie kilku samochodów, którymi jeżdżą różne osoby.

Wynajem dowolnych ilości samochodów firmowych

samochody dla firm krakówMuszę przyznać, że słyszałam o usłudze, jaką są samochody dla firm Kraków. Niestety, obawiałam się, że usługodawca współpracuje tylko i wyłącznie z dużymi firmami, w których jest zapotrzebowanie na dziesiątki samochodów, a nie tak jak w moim przypadku na trzy. Postanowiłam jednak skontaktować się z firmą, co okazało się bardzo dobrą decyzją. Przedstawiciel firmy poinformował mnie, że istnieje możliwość wynajmu nawet w przypadku, gdy firma potrzebuje tylko jednego samochodu. Zdecydowałam się więc na rozpoczęcie współpracy. Bardzo podobało mi się, że o wszystkie kwestie formalne dba firma. Dotyczyło to zarówno ubezpieczeń, jak i okresowych przeglądów technicznych, czy też wymian określonych części w zależności od przebiegu. Na koniec miesiąca otrzymywałam tylko fakturę, którą musiała uregulować, reszta już w żaden sposób mnie nie interesowała. Muszę przyznać, że było to spore ułatwienie życia, co ze względu na notoryczny brak czasu było dla mnie bardzo istotne. Uważam tę usługę za idealną dla praktycznie każdej firmy.

Decydując się na wynajem samochodów dla mojej firmy, miała obawę, że jestem zbyt małym przedsiębiorcą, by chciano ze mną współpracować. Jak się jednak okazało firma decyduje się na wynajęcie nawet jednego samochodu. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z usług i serdecznie polecam je wszystkim przedsiębiorcom, gdyż dzięki temu można oszczędzić sobie wielu problemów.