Sprowadzenie stylowych mebli niemieckich

Kiedy mój mąż powiedział mi, że dostał pracę za granicą, to nie byłam do końca zadowolona. Warunki, jakie otrzymał były jednak bardzo korzystne i podjęłam decyzję, ażeby mąż zmienił pracę. To ja decydowałam o wszystkim i mojemu mężowi taki układ zdecydowanie odpowiadał.

Salon ze stylowymi meblami z Niemiec 

meble niemieckie krakówMieszkaliśmy w Krakowie, ale z dojazdem do pracy Karol, mój mąż nie miał żadnego problemu. Zawsze jeździł z kolegami, którzy zabierali go po drodze. Kiedy na weekend Karol wrócił do domu, to od razu powiedział mi, że ma dla mnie interesującą propozycję. Znalazł u jednego z producentów, z którym współpracował za granicą solidne i trwałe meble niemieckie Kraków nie był aż tak odległym miejscem i warto było wynająć firmę transportową do przewiezienia tych mebli. Mąż pokazał mi katalog z meblami i nie byłam w stanie ukryć zachwytu. Bardzo spodobał mi się zestaw wypoczynkowy do salonu. Był to duży narożnik z fotelami i pufami. Na dodatek ława, która była rozkładana, wykonana została z prawdziwego drewna. Karol wiedział, że miałam dobry gust i od dawna chciałam kupić jakieś stylowe meble do salonu. W katalogu zaznaczyłam meble, które chciałam mieć a Karol miał zająć się całą resztą. Firmę transportową załatwił od ręki, bo miał znajomości w tej branży. W następny weekend dotarły do mnie te niemieckie meble i ich jakością byłam jeszcze bardziej zachwycona. Ława prezentowała się jeszcze lepiej niż na zdjęciu w katalogu podobnie jak reszta mebli.

W salonie wyglądało o wiele lepiej. Stare meble oddałam bratu, który kupił mieszkanie i musiał się umeblować. Moje meble były jeszcze w świetnym stanie i wiedziałam, że bratu posłużą przez wiele lat. Sąsiadka, którą zaprosiłam na kawę po umeblowaniu salonu, była pod ogromnym wrażeniem.