fotograf

Suknia ślubna i fotograf

Przeciętna mała dziewczynka wizję swojej sukni ślubnej tworzy już w wieku 5 lat. To wtedy nasze serca podbijają pierwsze przedszkolne miłości. Dziewczynki są tak skonstruowane, że zazwyczaj niestety zbyt dużo sobie wyobrażają. Dlatego nasz mąż w wieku 5 lat, przeważnie nie staje się tym prawdziwym.

Fotograf to ważna kwestia na ślub

fotografJednak gdy w końcu powiemy tak i przyjmiemy pierścionek, a mąż zdaje się być już w naszych sidłach, wyruszamy na polowanie. Szukanie sukni ślubnej jest jak znalezienie igły w stogu siana. Nim idziemy do salonu, wertujemy co najmniej dziesięć razy strony internetowe. Przypominamy sobie naszą wymarzoną suknię z dzieciństwa, oglądamy współczesne trendy i sumujemy w całość. Jeśli wydaje nam się, że wiemy po co idziemy, to jesteśmy w gigantycznym błędzie. Zazwyczaj zmienimy w salonie zdanie dwadzieścia razy, w każdym z trzydziestu salonów jakie odwiedzimy. Musimy wybrać taką by nasza fotografia ślubna onieśmielała wszystkich, nawet nas samych. Należy wybrać również suknię wygodną by dobrze się w niej tańczyło, jak i pozowało gdy nadejdzie sesja ślubna. Sprawdzony przez wielu fotograf z Torunia będzie nas tysiąc razy przestawiał więc z każdej strony musimy wyglądać czarująco. Warto też sprawdzić nie tylko salony w swoim mieście ale i Toruń czy Bydgoszcz, które mogą pochwalić się skupiskami wielu salonów sukien ślubnych.

Jednak suknia przede wszystkim powinna pasować do naszego charakteru. Może być czerwona, niebieska czy nawet czarna. Ma sprawiać byśmy czuły się piękne i podziwiane. To nasz dzień, jedyny taki, w którym nasza suknia jest tematem wieczoru.