Świece popularne, ale niepowszechne

 

Jeśli używacie świec zapachowych (a kto z nas ich nie używa na jakimś etapie swojego życia?!), z pewnością zależy wam na wyborze świec, które naprawdę pachną w domu. Choć trudno w to uwierzyć, takie świece istnieją, ale trudno dostać je w stacjonarnym sklepie.

Sklep z Yankee Candle

yankee candle sklepFirma Yankee Candle pochodząca z USA wymyśliła świece, które są odpowiedzią na potrzeby każdego kto chce, by w jego domu panowały miłe zapachy. Yankee Candle daje nam to, czego potrzebujemy i wymagamy od świec zapachowych – na tyle intensywny zapach, by przeniknęło nim całe pomieszczenie bez konieczności rozstawiania w nim miliona świeczek. Wystarczy zaledwie jedna świeca, by poczuć aromat maślanych ciasteczek lub zapachy kojarzące się z dzieciństwem. Jeśli chodzi o zapachy, oferta jest na tyle bogata, by każdy znalazł coś dla siebke. Yankee Candle dba ponadto o to, by ich asortyment zawsze nadążał za kalendarzem i odpowiadał na chwilowe potrzeby klientów, dlatego już w okolicach listopada, w sklepach pojawiają się serie świątecznych zapachów. W Polsce, w wielu miastach nie jest łatwo znaleźć proponujący Yankee Candle sklep stacjonarny. Poszukując tych świec, należy skierować swe kroki raczej do sklepów specjalizujących się w świecach lub wystroju wnętrz niż do popularnego hipermarketu. Można również zdecydować się na zakup prosto z naszego domu: większość osób swoje marzenia o Yankee Candle musi spełniać za pośrednictwem sklepów internetowych, proponujących w swoim asortymencie również te świece.

Jeśli zamawiając świecę przez internet, nie jesteśmy pewni zapachu Yankee Candle proponuje w takich sytuacjach mniejsze świeczki: tealighty i samplery. Dzięki nim możemy zakupić małą „próbkę” zapachu, sprawdzić go w domowym zaciszu i po zakończeniu testowania zdecydować się na większy odpowiednik.