Szczęśliwie udało się zarezerwować pobyt w hotelu

Pracując jako przedstawiciel handlowy, w firmie która prężnie się rozwija trzeba być przygotowanym na częste delegacje służbowe. Ostatnimi czasy przebywam więcej po za domem niż zwykle. Podróżuję po całym kraju z nowym produktem, który został niedawno wprowadzony do obrotu. Oprócz dużej kampanii reklamowej w mediach, poszukujemy nowych klientów w sposób bezpośredni. W firmie jest kilku handlowców, którzy również jeżdżą w różne strony kraju. Każdy z nas ma różne zadania.

Urlop w Zakopanem zarezerwowany

zakopane hotelJa jestem odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów, oni z kolei jeżdżą do naszych dystrybutorów z którymi współpracujemy od kilku lat. Ostatnio mam sporo spotkań na południu kraju, które wiążą się z częstymi noclegami w hotelach. Zwiedziłem już wiele hoteli jednak ostatnio miałem okazje nocować w zakopane hotel. Hotel ten był wyjątkowy na tle innych miejsc, w których bywałem. Wyjątkowy widok na góry sprawiał, że hotel posiadał wyjątkowy klimat. Samo jego umiejscowienie wywoływało wiele emocji. Znajdował się on u podnóża gór co w wyjątkowy sposób podkreślało specyfikę obszaru, w którym się znajduję. Postanowiłem, że podczas urlopu wrócę do tego samego hotelu. Następnego dnia dowiedziałem się w recepcji jak wygląda sprawa z wolnymi pokojami na okres, w którym planuję urlop. Jak się okazało hotel ma spore obłożenie jeśli chodzi o rezerwację i jest krucho z terminami.

Jednakże pani recepcjonistka poinformowała mnie, że mam wyjątkowe szczęście. Tego samego dnia jedna osoba odwołała swój pobyt w wakacje. Jak się okazało termin odwołanej rezerwacji pokrywał się z terminem mojego urlopu. Bez chwili wahania postanowiłem dokonać rezerwacji. Hotel ten wywarł na mnie wielkie wrażenie. Uwielbiam bywać w Zakopanem, miasto to jest dla mnie szczególne.