Szukam nagrobku z rzeźbą

Jestem jedynaczką i zawsze byłam rozpieszczana przez rodziców. Jak zostałam tylko z tatą to postanowiłam z nim zamieszkać i zadbać o niego. To starszy schorowany człowiek, który potrzebował stałej opieki. Z czasem jednak zostałam sama i musiałam się wszystkim zająć.

Mój ojciec będzie miał piękny nagrobek z rzeźbą

nagrobki z rzeźbami - mazowieckieZaraz po śmierci ojca zajęłam się formalnościami. Musiałam wszystko załatwić, ale wiedziałam jak za to się zabrać, bo w kwestii z mamą również sama wszystko robiłam. Tata powiedział mi raz, że chce mieć na nagrobku taką samą rzeźbę jak ma mama. Od razu postanowiłam odwiedzić zakład kamieniarski, w którym byłam w tamtym czasie. Oferują oni najlepsze nagrobki z rzeźbami – mazowieckie i na dodatek mają przystępne ceny. Pojechałem prosto do tego miejsca, bo jest ono sprawdzone. Mamy nagrobek mimo upływu lat nadal wygląda doskonale i nic się z nim nie dzieje. Postawiłam go po roku od pogrzebu, bo tak polecił mi pracownik tego zakładu. Kiedy pojawiłam się u nich na miejscu to mieli wystawione swoje nowe nagrobki z rzeźbami – mazowieckie i jeden szczególnie mi się spodobał. Był wykonany z wysokiej jakości materiału co od razu mi się spodobało. Wybrałam nagrobek w ciemnym kolorze, ponieważ taki sam ma mama. Tata ma miejsce obok niej i wszystko musi idealnie do siebie pasować. Wybrałam także wazon na kwiaty i znicz. Wpłaciłam zaliczkę i wróciłam do domu. Sprzedawca ku mojemu zdziwieniu skojarzył mnie mimo upływu lat i nawet dostałam taką małą zniżkę na zakup kolejnego nagrobka.

Już jest po wszystkim i po raz kolejny odwiedzam rodziców na cmentarzu. Ich nagrobki wyglądają na prawdę elegancko i w rodzinie wszystkim spodobał się mój wybór. Mieszkanie po rodzicach sprzedałam i wyprowadziłam się do swojego przyjaciela na wieś.