gry planszowe

Umawiam się ze znajomymi na gry planszowe

Ze znajomymi spotykamy się w każdy czwartek po pracy. Często idziemy do jakiegoś baru, żeby porozmawiać przy piwie albo spotykamy się u kogoś w mieszkaniu i oglądamy filmy. Ostatnio wpadłam na pomysł, ażeby wprowadzić jakieś zmiany.

Gramy w gry planszowe

gry planszoweZaprosiłam wszystkich na czwartek do siebie i powiedziałam, że tym razem będziemy robić coś zupełnie innego i mam dla nich niespodziankę. Wszyscy byli ciekawi co wymyśliłam, ale nie pisnęłam ani słowa. U mnie na osiedlu jest sklep z grami planszowymi i za każdym razem jak mijałam ten sklep to chciałam wejść. Zdecydowałam, że tego wieczoru pogramy ze znajomymi w gry planszowe i na pewno będziemy się świetnie bawić. Początkowo brałam pod uwagę jakieś łamigłówki albo ciekawe gry karciane, ale ostatecznie zdecydowałam, że będzie to gra planszowa, bo na pewno każdy będzie się świetnie bawił. W sklepie kupiłam dwie gry planszowe i byłam gotowa na wizytę znajomych. W czwartek jak znajomi do mnie przyszli to już w progu pytali co dla nich przygotowałam. Na stole były tylko kieliszki i cztery butelki wina. Gry planszowe miała schowane w drugim pokoju, żeby nikt od razu nie widział co za niespodziankę wymyśliłam. Po chwili jak już wszyscy zajęli swoje miejsca to poszłam do drugiego pokoju, żeby przynieść zakupione w sklepie z grami planszowymi wybrane gry planszowe. Wszyscy zareagowali bardzo optymistycznie a Monika dodała, że to jest najlepszy pomysł na jaki mogłam wpaść.

Pierwsza gra planszowa tak bardzo nam się spodobała, że już nie mieliśmy czasu, żeby pograć w kolejną. Umówiliśmy się na kolejne spotkanie, gdzie druga gra planszowa będzie przez nas rozpracowana. Ciesze się, że znajomym spodobał się mój pomysł i każdy się świetnie bawił. Taka gra jest dużo ciekawsza niż filmy czy siedzenie w barze.

Zainteresowanych grami planszowymi odsyłam na stronę: https://www.moriongames.pl/