mycie okien

Wspinaczka i mycie okien

Moja żona miała wypadek z wysokości. Mycie okien biurowców zawsze uważałem za niebezpieczny sport jednak ona to lubiła. Najpierw było sprzątanie firm. To było zwykłe zajęcie, praca jak każda inna. Jednak moja żona zawsze lubiła adrenalinę. Jeździła konno i na motorze. Kiedy sprzątanie biur przestało jej wystarczać wymyśliła sobie, że zrobi kurs wspinaczkowy.

Mycie okien dla osób bez lęku wysokości

mycie okienPo dwóch tygodniach dostała patent. Potem zaczęły się wyjazdy w góry. Przynajmniej dwa razy w roku. Zacząłem wspinać się razem z nią. Ja to lubiłem jak inne sporty, jak pływanie, jak rower. Ona pokochała wspinaczkę. Warszawa to było miasto, w którym pracowałem,a miałem bardzo dobrą pracę, z której nie chciałem rezygnować. Obejmowałem stanowisko dyrektora w firmie, która świadczyła usługi pranie tapicerki. Dosyć dobrze się ta firma rozwinęła i wiedziałem, że nie zdejmą mnie ze stanowiska za szybko bo byłem zawsze dyspozycyjny, zawsze wszystko potrafiłem załatwić. Byłem asertywny i pracownicy mnie przy tym lubili. Miałem dosyć duże pieniądze, chociażby na to żeby pokryć pasję mojej żony. Nie mogliśmy się przeprowadzić w góry, chociaż żona nalegała. Jeździła tam bardzo często i wspinała się sama lub ze znajomymi, których przez te lata uzbieraliśmy sporo. Nie lubiłem kiedy wspinała się sama. Bałem się o nią. Szczególnie przy brzydkiej pogodzie. Inni mówili jej, że ma przystopować. Wtedy znalazła ofertę pracy. Najlepsze mycie okien Warszawa. Chodziło o mycie wysokich budynków. Nie można było mieć lęku wysokości i przynajmniej pięcioletnie doświadczenie we wspinaniu się. Trzeba było mieć w małym palcu prawidłowe przygotowanie do wspinaczki sprzętu. Moja żona od razu zadzwoniła. Ponieważ mieli mało chętnych zaprosili ją na rozmowę kwalifikacyjną. Długo nie musiała czekać na odpowiedź. Zgodzili się i zaproponowali jej na prawdę bardzo dobre warunki, aż sam byłem zdziwiony.

Umowa o pracę na czas dwóch lat, pakiet zdrowotny a także zniżki na baseny i siłownie. I wtedy zdarzył się ten wypadek. Żona widocznie z powodu przyzwyczajenia i na pamięć zapinając się nie zrobiła tego poprawnie.