Wybór odpowiedniego zestawu natryskowego

Planowałam urządzić mały remont łazienki, szczególnie jeśli chodzi o prysznic. Był już bardzo stary i zniszczony, zdecydowanie należało całość wymienić. Mimo używania silnych środków czyszczących nie mogłam doczyścić kamienia i osadu ze ścianek prysznica i z natrysku. Umywalka też nadawała się do wymiany, tylko toaleta miała zostać nieruszona.

Nowoczesny zestaw podtynkowy

zestawy natryskowe podtynkoweJako że nie znałam się za dobrze na kwestiach remontowych to wolałam poprosić o pomoc specjalistów w sklepie budowlanym. Z wyborem kafli poszło mi łatwo, bo wybrałam podobne płytki, tylko nieco jaśniejsze. Interesowały mnie tylko ładne, designerskie kabiny. Pracownik sklepu polecał mi zestawy natryskowe podtynkowe. Mówił, że to obecnie najbardziej nowoczesne rozwiązanie. Nie widać tu całej instalacji prysznicowej, a jedynie jakby ze ściany wystaje deszczownica oraz natrysk i kurki do ustawiania wody. Bardzo lubię deszczownice, więc takie rozwiązanie mi się podobało. Sam zestaw też był estetyczny i pasował do mojej wizji nowej łazienki. Zestaw podtynkowy jak sama nazwa wskazuje będzie schowany w ścianie, zatem musiałam powiedzieć ekipie remontowej by się nastawili na dłuższą pracę. Zestaw natryskowy nie kosztował wiele, mimo iż został wykonany przed firmę, która stawia na wysoką jakość produktów. Miałam więc gwarancję, że natrysk na pewno się nie zepsuje i nie będę musiała prędko wykonywać kolejnego remontu. Taka sytuacja mi oczywiście odpowiadała, bo remont zawsze jest kłopotliwy.

Najwazniejsze było dla mnie, że zestaw prysznicowy będzie estetyczny, pasujący do całej łazienki, jak również będzie dobrze działał. Kupiony przeze mnie zestaw spełniał te wymagania. Teraz moja łazienka wygląda idealnie i jestem z niej bardzo zadowolona. Umywalkę też szybko wymieniłam.