Wyjątkowa pamiątka chrztu

Praktycznie odkąd sięgam pamięcią moja rodzina była bardzo religijna. Typowo tak jak inni sąsiedzi chadzaliśmy co niedzielę do kościoła, a po Mszy Świętej szliśmy zawsze prosto na obiad do dziadków, oprócz tego obowiązkowo braliśmy udział we wszystkich ważniejszych świętach. Można więc jedynie wyobrażać sobie, co się działo w moim domu rodzinnym, gdy na świat przyszedł mój syn. Mama od razu wyszukała frazę: fotograf na chrzest łódź.

Profesjonalna sesja fotograficzna w wyjątkowym dniu

fotograf na chrzest łódźNie widzę absolutnie nic złego w religijnym życiu, także zupełnie nie zdziwiła mnie reakcja mamy, jednak czasem ubolewam nad tym, że owe wizyty w kościele nabrały bardziej wymiaru cotygodniowego nawyku, chęci pokazania się innym sąsiadom. Przynajmniej tak to wygląda z mojej perspektywy, dlatego niechętnie podeszłam do pomysłu hucznego wyprawiania chrztu Fabiana. Rzecz jasna spotkałam się z niesamowitym lamentem, no bo jak to tak, przecież mówimy o pierwszym sakramencie, przystąpieniu mojego dziecka do grona Katolików. Chcąc więc uniknąć sprzeczki zgodziłam się się ekstrawaganckie zaproszenia do całkiem sporej liczby członków rodziny, później już nawet fotograf na chrzest łódź, nie wydawał mi się niczym nadzwyczajnym. W pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać, czy z większym rozmachem był organizowany mój ślub i wesele, czy też chrzest synka.

Kiedy jednak szczęśliwie przeżyliśmy całą ceremonię i dotarły do nas zdjęcia musiałam pochylić głowę i przyznać mamie rację. Fotograf był doskonałym pomysłem. Dzięki pomocy i obsłudze fachowca, zarówno dziś jak i w przyszłości będziemy mogli cieszyć się z wyjątkowej pamiątki, do której zawsze możemy powrócić. A którzy rodzice nie lubią przeglądać zdjęć z czasów, kiedy ich dzieci były takimi maluchami?