Wynajęcie firmy zajmującej się profesjonalnym niszczeniem dokumentów

Zawsze długo przechowywałem całą dokumentację. W firmie miałem osobne pomieszczenie, którym było archiwum. W nim właśnie trzymane były wszystkie faktury nawet sprzed dziesięciu lat. Przez to jednak brakowało miejsca na nowe faktury.

Oddanie dokumentów do zniszczenia 

niszczenie dokumentów warszawaW archiwum dokumentów było tak dużo, że samodzielne ich zniszczenie nie było realne. Musiałbym chyba zatrudnić dziesięć osób, które pracowałyby przy tym całymi dniami. Dokumenty znajdowały się w koszulkach i były umieszczone w segregatorów. Musiałem pozbyć się przeterminowanych faktur i dlatego potrzebna była mi firma, która oferowała profesjonalne niszczenie dokumentów Warszawa była miastem znajdującym się najbliżej mojej firmy i tam zamierzałem poszukać firmy. Znalazłem kilka ofert, ale skorzystałem z tej, która oferowała darmowy dojazd. Umówiłem się na odbiór dokumentów po weekendzie. Otrzymałem trzy duże kontenery, w których miały znajdować się wszystkie dokumenty przeznaczone do zniszczenia. Zaangażowałem wszystkich pracowników do tej akcji i w ciągu trzech dni udało się wyrzucić przeterminowane faktury. W archiwum od razu zrobiło się dużo miejsca. W poniedziałek po godzinie szesnastej przyjechał pracownik tej firmy i zabrał dokumenty do zniszczenia. Wszystkie dane były chronione i mogłem być o to spokojny. Zapłaciłem za zniszczenie dokumentów po wykonanej usłudze. Podpisałem też umowę współpracy i to gwarantowało mi pełne bezpieczeństwo w kwestii danych osobowych na dokumentach.

Średnio raz w roku korzystałem z usług tej firmy i oddawałem dokumenty do zniszczenia. Dzięki temu w firmie zawsze panował porządek. Zatrudniłem również kilka nowych osób, ponieważ powstał w mojej firmie nowy dział. Firma się rozwijała w odpowiednim kierunku i byłem zadowolony.