Wynajem kontenerów we Wrocławiu

 

Usługi wynajmu kontenerów są specjalistycznymi usługami świadczonymi przez firmy, mające stosowne zezwolenia oraz certyfikaty. Kontenerów używa głównie do wywozu odpadów stałych, gruzu i innych odpadów budowlanych. Kontenery są także używane do transportu złomu oraz starego sprzętu agd i rtv. Kontenery są o różnych gabarytach oraz pojemności.

Usługi transportu kontenerowego we Wrocławiu

kontenery wrocławWe Wrocławiu dużym mieście wojewódzkim nie brakuje firm świadczących usługi transportu kontenerowego. Są to firmy prywatne, jak i firmy komunalne wywożące odpady dla których usługi transportu kontenerowego są dodatkowym źródłem dochodu. Firmy oferujące transport kontenerami we Wrocławiu oferują różne rozmiary kontenerów. W ofercie wrocławskich firm są kontenery od 2,5 metra do 22 metrów. Kontenery do wywozu śmieci są o długości od 2,5 metra do 5,5 metra. Większych kontenerów używa się do wywozu odpadów budowlanych oraz gruzu. Wrocławskie firmy oferują wynajem kontenerów długoterminowy oraz okazjonalny. Z długoterminowego wynajmu kontenerów korzystają we Wrocławiu firmy handlujące złomem oraz firmy z branży recyclingu. Najem okazjonalny kontenerów jest realizowany głównie dla firm budowlanych. Firma budowlana zamawia podstawienie kontenera na budowę do załadowania odpadów stałych z trwającej budowy. Po wpisaniu w przeglądarkę internetową kontenery wrocław wysoko wypozycjonowane są oferty ze stron z ogłoszeniami.

Oferty wynajmu kontenerów lub transportu kontenerowego we Wrocławiu można znaleźć na portalach z ogłoszeniami. Na tego typu stronach znajdziemy bardzo dużo ofert wynajmu kontenerów we Wrocławiu. Oferty te są głównie od osób prywatnych oraz małych jednoosobowych firm. Dla osób prywatnych posiadających specjalistyczny transport jest to doskonały sposób na dodatkowy zarobek.

Więcej o ofercie http://eko-city.com.pl