Wytrzymała siatka ciągniona

Ten nowoczesny produkt stanowi rozwiązanie alternatywne dla wszelkiego rodzaju siatek plecionych, od których wykazuje większą wytrzymałość. Także popularność rynkowa tego elementu jest większa, niż tradycyjnych siatek. Tak duże zainteresowanie wynika przede wszystkim z kwestii estetycznych, ponieważ produkt wykończony jest w sposób elegancki i świetnie komponuje się z różnego typu przestrzeniami użytkowymi.

Sposób produkcji siatek ciągnionych

siatki ciągnioneProdukcja siatek odbywa się w sposób innych niż w przypadku siatek plecionych. Różnica polega na tworzeniu samego splotu. W przypadku siatek plecionych, drut używany do produkcji tego produktu jest splatany w miejscu łączenia, co wpływa na wygląd siatki oraz jej wytrzymałość. Siatki ciągnione produkowane są w sposób odmienny. W miejscu łączenia drut jest stapiany, co wpływa na jego estetyczny wygląd. Taki sposób produkcji ułatwia także późniejszy montaż siatek. Są one sztywniejsze, niż siatki standardowe. Siatkę montuje się na specjalnych listwach. Dzięki wykorzystaniu otuliny z PCV, siatki są również odporniejsze na warunki atmosferyczne. Dostępne w kilku wariantach, jeśli chodzi o wielkość oczek a także w kilki opcjach kolorystycznych. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako gotowy, samodzielny element ogrodzenia. Świetnie komponują się w przestrzeniach miejskich oraz mieszkalnych.

Siatka ciągniona to nowocześniejsze, alternatywne rozwiązanie. Dzięki stosowaniu specjalnego rodzaju łączenia, które powstaje poprzez stapianie drutu, siatki są bardzo wytrzymałe oraz sztywne. Ułatwia to ich późniejszy montaż. Z powodzeniem wykorzystywane są jako element ogrodzenia, które dzięki siatce ciągnionej zyskuje wytrzymałość na długie lata. Produkt dostępny w kilku wariantach kolorystycznych.