odbiór gruzu

Wywóz gruzu pomysłem na biznes

Mam firmę, która w moim mieście cieszy się sporym uznaniem. Współpracuje w Poznaniu z wieloma branżami, a przede wszystkim z przedsiębiorstwami budowlanymi. Sam posiadam flotę samochodów, kontenerów, więc przede wszystkim mam odbiór gruzu.

Odbiór gruzu na terenie Poznania i jego okolic

odbiór gruzuRobię to z placów budowy, remontów domowych, w czasie remontu dróg, kiedy zdejmuje się asfalt. Czasami jak wykonam wywóz gruzu, to sprzedają go innym firmom, które potrzebują materiału do fundamentów. Nic się nie zmarnuje. Mój gruz też jest segregowany, dlatego że wywóz gruzu robię bardzo dokładnie, na bazie oddzielam materiały od siebie, aby nie było rozgardiaszu i pomieszania z poplątaniem. Rozumiecie, chcę aby klienci byli zadowoleni. Ważne jest, aby ten wywóz gruzu był wykonany bardzo dokładnie, nie chcę informacji, że klient to firmie sprzątającej jeszcze sprząta. To byłoby nie do pomyślenia. Staram się wpajać młodym pracownikom, że porządek jest najważniejszy. Dlatego moja firma, która ma profesjonalny odbiór gruzu poznań i jego tereny, jest najlepsza i gwarantuję sto procent satysfakcji. Czasami wykonam taki wywóz gruzu za darmo. Wiecie, czasami widzę, że ktoś bardzo biedny robi podstawowy remont, że kuje ściany, ale nie wie co z tym zrobić. Podjeżdżam wówczas swoim autem i robię ten odbiór gruzu zupełnie za darmo. Przecież, wiem, że mam mnóstwo zleceń, a jak ktoś ma kłopot to spokojnie za uśmiech pomogę. Zwłaszcza jak ostatnio, robiłem wywóz gruzu w małej dzielnicy w Poznaniu i tam z balkonu zerkała na mnie śliczna rudowłosa dziewczyna w samym różowym szlafroku.

 

Widząc takie zjawisko, od razu zacząłem ten wywóz gruzu robić szybciej. A! Zapomniałbym mój cennik jest najniższym w mieście, przez to mam tak wielu klientów. Jednak przede wszystkim i to niech zapamięta każdy! Porządek jest tu najważniejszy!