Zabiegi ujędrniające na lato

 

Któregoś dnia spojrzałam w lustro i stwierdziłam, że nie wyglądam już zbyt atrakcyjnie. Mój brzuch zaczął obwisać, uda zrobiły się o wiele grubsze niż kiedyś czułam się jak taka kuleczka. Pewnie była to wina mojego braku aktywności, gdyż prowadząc siedzący tryb życia i pracę przy biurku, nie miałam siły na bieganie czy też inne sporty.

Skuteczne ujędrnianie ciała

ujędrniające zabiegi na ciało w BydgoszczyJednak mimo to, że jest to normalne, że z wiekiem można trochę przytyć, nie chciałam się z tym pogodzić. Mój cellulit spędzał mi sen z powiek i zapisałam się na ujędrniające zabiegi na ciało w Bydgoszczy, które znalazłam w jakimś ogłoszeniu. Nie spodziewałam się, że będzie tyle możliwych zabiegów do wyboru. Było jakieś mezo-pojędrnianie skóry ciała, body peel i endermologia. Innych nazw nawet nie potrafiłam wymówić. Po konsultacji, wspólnie z panią kosmetyczką uznaliśmy, że zrobimy mi po prostu głęboki ujędrniający peeling. Pomagał na wiotczenie skóry. Cieszyłam się, bo po ciąży nigdy nie mogłam uzyskać dawnego ujędrnienia. Uważałam, że jest to niemożliwe, bo ćwiczyłam jak szalona, gdy tylko miałam chwilę czasu i biegałam. Nogi trochę wróciły do normy, jednak brzuch był moją najgorszą zmorą. Zaprzestałam też jakiejkolwiek aktywności fizycznej, w pracy też nie miałam na nic czasu. No i wszystko jeszcze bardziej się pogorszyło, niestety. Zapisałam się na serię zabiegów. Było to konieczne, ponieważ moje ciało nigdy wcześniej nie miało żadnych zabiegów, a żeby efekt był trwały to trzeba było to powtarzać.

Wolałam zainwestować w serię zabiegów, żeby mieć na dłuższy czas spokój z moim ciałem. Wszystko przebiegało miło i przyjemnie i po tych kilku razach widzę niesamowitą poprawę. Od razu lepiej się czuję w swoim ciele i mam ochotę nawet krzyczeć z radości, że udało mi się stracić trochę ciała.