Zalety mebli zamówionych na wymiar

Współczesne domy muszą być dopasowane do potrzeb ich użytkowników, dlatego coraz więcej osób decyduje się na meble, które robione są na zamówienie. Dlaczego? Ponieważ taki mebel w stu procentach spełnia nasze oczekiwania oraz oddaje charakter wnętrza.

Meble na wymiar – dopasowane do naszych potrzeb

meble na wymiar kraków cenyDecydując się na meble na wymiar kraków ceny mamy setki możliwych kombinacji, które pozwolą nam zaprojektować meble idealnie pasujące do naszego wnętrza jak i do nas. To my decydujemy o wielkości mebla, którego potrzebujemy i możemy to zrobić z dokładnością do 1 milimetra. Poza tym sami decydujemy o kolorystyce czy materiale, z którego zostanie wykonany dany mebel. Wybierając znanego producenta mamy pewność, że oferowane przez niego meble są wysokiej jakości co zagwarantuje nam ich trwałość na wiele lat. Dodatkowo możemy swoim meblom dodać niepowtarzalnego charakteru dzięki szerokiej gamie dodatków oraz akcesoriów takich jak uchwyty czy nogi. Mamy również możliwość wyboru typu okuć (jak prowadnice czy zawiasy) w kilku standardach, dzięki czemu wszystko dopasowane jest do naszych oczekiwań a także kwoty jaką chcemy przeznaczyć na dany mebel. Jakie meble możemy zamówić na wymiar? Obecnie każdy, regał, komodę, szafkę RTV, szafy, biurka, kontenerki (na przykład do gabinetu), szafki łazienkowe i kuchenne, blaty, fronty a nawet półki. Dodatkowo do wcześniej zaprojektowanego mebla możemy później dokupić inny mebel, który może zostać wykonany z tych samych materiałów co poprzednio, aby ładnie się komponował z całością.

Jak widać meble na wymiar dopasowane są do naszych oczekiwań a także idealnie pasują do każdego rodzaju wnętrz. To my decydujemy o wszystkim a czas oczekiwania wynosi od kilku do kilkudziesięciu dni w zależności od poziomu skomplikowania budowy mebla a także wybranych przez nas dodatków.