Zgłasza się do mnie znana firma szkoleniowa

Początkowo sam sprzedawałem wszystkie produkty i to mnie wiele nauczyło. Wiedziałem, że jak zdobędę doświadczenie od podstaw to będę potrafił stworzyć zespół najlepszych handlowców. Tak też się stało. Moja ekipa jest najlepsza.

Podjąłem współpracę z firmą szkoleniową

firma szkoleniowaJestem dyrektorem handlowym w jednym z większych przedsiębiorstw. Posiadamy przedstawicieli handlowych, którzy pracują na terenie całego kraju. Wyniki mamy zadowalające. Jakiś czas temu zgłosiła się do mnie z ofertą znana  firma szkoleniowa, która zaoferowała współpracę. Dało mi to sporo do myślenia, ponieważ nasi handlowcy od dawna nie mieli żadnego profesjonalnego szkolenia. Zatrudniliśmy jakiś czas temu dużo nowych osób i na pewno taka firma szkoleniowa nam będzie potrzebna. Umówiłem się z trenerem na spotkanie, by szczegółowo omówić warunki szkolenia ze sprzedaży. Ja już od dawna nie mam czasu się tym zajmować osobiście i rozważam, by podjąć współpracę na stałe. Ta decyzja na pewno będzie niosła za sobą same korzyści. Na spotkaniu udało się wszystko ustalić i warunki, które podpisaliśmy były w pełni narzucone przeze mnie. Szkolenia będą się odbywały w siedzibie naszej firmy. Firma szkoleniowa gwarantuje nam w ramach umowy szkolenie co miesiąc, które poza negocjacjami handlowymi będzie również obejmowało motywację. Motywowanie pracowników jest ważne a poza nagrodami pieniężnymi warto inwestować w inne rozwiązania, które są równie sprawdzone. W pierwszym szkoleniu uczestniczyłem osobiście. Chciałem sprawdzić jak to wygląda.

Od czasu jak współpracujemy z tą firmą to nasi handlowcy zaczęli osiągać dużo wyższe wyniki sprzedażowe. Co miesiąc zyskujemy licznych klientów do współpracy i planujemy powiększenie działalności. Inwestycja w pracowników się opłaciła.