Znalezienie pracy przy przycinaniu drzew

Kiedy straciłem pracę, to wcale się tym nie zmartwiłem tak bardzo. Wiedziałem jak wiele potrafię i znałem swoją wartość. Mieszkałem blisko osiedla z domami jednorodzinnymi a tam zawsze była jakaś praca. Postanowiłem więc wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć działać.

Wiele przyciętych drzew porządnym sprzętem

przycinanie drzew warszawaRozejrzałem się po okolicy i dzięki temu od razu wiedziałem na jakie usługi będzie spory popyt. Prawie na żadnej posesji nie były przycięte drzewa a to stanowiło zapewne problem dla mieszkańców. Dlatego zacząłem oferować przycinanie drzew Warszawa była miastem, gdzie znajdowało się wiele firmy w tym specjalizujących się, ja jednak wprowadziłem bardzo konkurencyjne ceny. Zainwestowałem również w porządny sprzęt, dzięki któremu mogłem bardzo precyzyjnie przyciąć każde drzewo. Sam zgłaszałem się do mieszkańców, oferując im swoje usługi. Większość się zgodziła i dzięki temu miałem pracę. Pozostali mieszkańcy widząc efekty mojej pracy zaczęli się ze mną kontaktować. Chcieli, żebym u nich przyciął drzewa. Zainteresowanie było spore, co mnie bardzo cieszyło. Inwestycja w porządny sprzęt do przycinania drzew była słuszna, ponieważ dzięki temu miałem tak dużo zleceń. Byłem zadowolony i wiedziałem, że w niedługim czasie rozwinę swoją działalność na większą skalę. Warszawa była ogromnym miastem i zapewne będę miał sporo zleceń. Umieściłem w internecie ogłoszenie swoich usług i to przyniosło efekt. Przycinałem drzewa każdego dnia i miałem pełne ręce roboty.

Od samego początku powinienem postawić na własną działalność, jednak nie byłem wtedy tak pewnym siebie człowiekiem. Zmieniłem się i zrozumiałem jak wiele zyskałem dzięki własnej firmie. Nie byłem od nikogo uzależniony i zarabiałem tylko dla siebie. To było dla mnie bardzo ważne.