Catering na wesele w domu

Razem z moim mężem przekładaliśmy datę ślubu i wesela kilka razy, ze względu na pandemię oczywiście. W końcu podjęliśmy decyzję by po zaślubinach urządzić małe przyjęcie w domu, wyłącznie dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Jedzenie zamówiliśmy z jednej z naszych ulubionych restauracji w ramach cateringu weselnego. Był to bardzo dobry pomysł!

Weselny catering spełnił nasze wszystkie oczekiwania

catering na wesele warszawaNa uroczystym obiedzie zjawili się oczywiście nasi rodzice, świadkowie wraz z partnerami oraz kilku przyjaciół. Na szczęście mamy duże mieszkanie, więc udało nam się wszystkich ugościć, tak by każdemu było wygodnie. Oczywiście jeżeli chodzi o catering na wesele warszawa ma ogromną ilość firm i restauracji, które oferują takie usługi. Natomiast my od razu wiedzieliśmy, że zgłosimy się z zapytaniem do naszej ulubionej restauracji, która specjalizuje się w kuchni polskiej. Bardzo się ucieszyliśmy, że restauracja zgodziła się przygotować dla nas tak duże zamówienie. Wszystko, co pojawiło się na naszym weselnym stole niesamowicie mi smakowało. Standardowo zaczęliśmy od rosołu, który miał bardzo wyrazisty smak, a ręcznie robiony makaron świetnie pasował do bulionu. Na stole pojawiły się też różnego rodzaju przystawki oraz mięsa. Goście byli zachwyceni deską wędlin i serów, którymi zajadaliśmy się pijąc moje ulubione wino.

Może zabrzmieć to dziwnie, ale naprawdę cieszę się, że mamy już ślub za sobą. Przekładanie wesela w czasie było dla mnie bardzo stresujące. Małe przyjęcie weselne w domu było naprawdę wspaniałe – nie dosyć, że było bardziej kameralnie, to jeszcze było to bezpieczniejsze dla zdrowia. Zamówiony przez nas catering na wesele był niezwykle smaczny. Dobre jedzenie było wspaniałym dodatkiem do tego niezwykłego dla nas dnia.